O FIRMIE

O FIRMIE

Szanowni państwo,

firma P.P.H.U Martin Meble została założona w 1995 roku, przez pana Stanisława Rumińskiego. Jak większość przedsiębiorstw stopniowo rozwijała się, począwszy od małych usług, a zbiegiem lat stale poszerzała swoją ofertę handlową. Niedawno obchodziliśmy 22 lata naszej działalności.
 
W chwili obecnej podążamy za panującą modą wśród mebli tapicerowanych. Nie zapominamy o rozwiązaniach klasycznych. Oferujemy również bardzo szeroki wybór tkanin krajowych i zagranicznych, a także obicia skórzane (naturalne oraz eko).
 
W trosce o klienta firma wykonuje meble na zmówienie indywidualne, chodzi głównie o wymiar oraz niewielkie modyfikacje stylistyczne. Dbając o wysoką jakość firma nie prowadzi produkcji masowej. Dodatkowo w szerokiej ofercie handlowej posiadamy meblościanki, komody, aneksy jadalne, ławy, krzesła itp.
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej firmy oraz sklepu firmowego przy ulicy Kopernika 30B oraz salonu meblowego przy ul. Warszawskiej 20 w Lubawie. Codziennie od godz. 9.00 do 17.00 w soboty od 09:00 do 13.00. Jak również do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej pod adresem www.martin-lubawa.pl
 
Zamówienia realizujemy w krótkim czasie, posiadamy konkurencyjne ceny dopasowane do portfela każdego klienta. Mottem naszej firmy jest:
 
Zapraszamy do salony meblowego MARTIN przy ulicy Warszawskiej 20 w Lubawie!
 
I miejsce w Mistrzostwach Lubawy w Halowej Piłce Nożnej 2009